סופשבוע קבוצות 2019

להלן הקישורים לכל מה שרצית לדעת על הכנס:

דף הבית   לוח זמנים   הקבוצות הקטנות   הקבוצות הגדולות   מפגשים חברתיים   הרשמה   הדרך והמקום

  

יום חמישי 7.11.19 - מוצאי שבת 9.11.19

מלון עדן אין, זכרון יעקב*

 

כנס זה מיועד לאנשי מקצוע, שעבודה קבוצתית היא בנפשם: מטפלים קבוצתיים, מנחי קבוצות ואנשי מקצוע מתחומי החינוך, העבודה הסוציאלית, הטיפול, בריאות הנפש והגוף, מסגרות הניהול, הייעוץ הארגוני וההתפתחות האישית.

סוף שבוע קבוצות מזמין את כל משתתפיו ללמידה אישית, מקצועית וחברתית במהלך שלושה ימים, באמצעות התנסות חווייתית במרחבים קבוצתיים דינמיים מגוונים, תוך התבוננות וחקירה יחד. כנס זה מהווה הזדמנות לקחת פסק זמן מחיי היום יום ולהעלות מודעות בתחומי חיינו המגוונים ובבחירות דרכינו.

השנה נצא למסע יחד ונתהלך בין שבילי החיים - אלו שעלינו עליהם במכוון ואלו שמצאנו במקרה או שמצאו אותנו. מוטיב הכנס "השביל הזה מתחיל כאן..." מזמין להסתכל בעיניים חדשות על שבילי חיינו בכאן ועכשיו ולתהות לאן נבחר ללכת. עד כמה התרגלנו ועד כמה בחרנו, על איזו דרך עלינו ואיך? נתהה לאן מובילים השבילים האישיים והקולקטיביים שלנו בעבודה הקבוצתית, בחיינו הפרטיים, המשפחתיים והסוציו-פוליטיים.

צילום יוסי פולק

"השביל הזה מתחיל כאן..." עד כמה מתאים להמשיך? איזו דרך איבדתי וארצה להחיות? עד כמה אנחנו נותנים לדרך להוביל מכוח ההרגל או נמצאים בהובלה? מה לשמר, מה לשנות, האם ואיפה לפנות?

כל רגע הוא התחלת המשך החיים... כאן ועכשיו, אנחנו ברגע הנכון להתבונן, לחוש, לשקול, לבחור... אותה דרך מוכרת וסלולה או דרך חדשה באדמה שלא דרכו בה; אפנה אל תוכי פנימה, החוצה אל אחרים או למקום אחר? מה פותח ומאפשר, מה סוגר, מסיט או חוסם?

בכנס, בין השבילים שלי והשבילים שלנו, תוך כדי הליכה, נתעניין היכן נשתלב ונתמזג ומתי נלך בדרכים נפרדות ואחרות ובשביל מה? בואו נגלה תוך כדי הליכה... 

 

 ועדת ההיגוי:

ד"ר אריאלה בארי בן ישי
מנהלת הכנס

טל אלון
יו"ר העמותה

יוסי פולק סאיד תלי
רכז הקבוצה הגדולה
       
מוניקה טנאי
מנחת מנחי
הקבוצות הקטנות
עמית כהן רחלי נועם אביחי אבידור
מנהלן

גזבר העמותה: רוני גילת, מנהלת אדמיניסטרטיבית: ניבי רם

 

 *מלון עדן אין:

  האוכל במלון כשר וחלאל. יש בו בית כנסת, אשר משמש את כלל אורחי המלון, הכולל ספר תורה אשכנזי, סידורים, זמירות של שבת וחומש. 

  המלון מותאם לבעלי מוגבלויות וכולל: 2 חדרים מונגשים, מעברים מונגשים לשירותים המרכזיים בלובי המלון, לחדר האוכל ולאולם ההרצאות, מערכת שמע "לולאה" בקבלה ובאולם הכנסים, מעלון בבריכה ומשטחי סימון לכבדי ראייה.