ועד העמותה 2015-2017

ד"ר דניאל ווייסהוט – יו"ר הועד המנהל

 

פסיכולוג קליני וארגוני, PsyD, מנהל עסקים, MBA, יועץ, מטפל פרטני וקבוצתי, מנחה קבוצות.

מרצה במכללה החרדית בירושלים (שלוחה של אוניברסיטת בר אילן) ובבית הספר לפסיכולוגיה בסקרמנטו.

פעיל חברתי באמנסטי אינטרנשיונל ובועד הציבורי נגד עינויים בישראל.

עובד באופן פרטי כ"שותף לדרך".

 

רונית שי – סגנית יו"ר הועד המנהל

 

מטפלת בגישה פסיכואנליטית לאקאניינית (חברת "הפורום הבינלאומי של האסכולה של השדה הלאקאניאני"), מנחה קבוצות מוסמכת בשילוב אומנויות MA.

מנחה קבוצות משימתיות-דינמיות בתחום התעסוקה (אוכלוסיות עם חסמים מורכבים), במסגרות עירוניות, ממשלתיות ובמגזר השלישי – מדריכה בתחום ומפתחת תכניות תעסוקה לאוכלוסיות עם חסמים מורכבים.

מנחה קבוצות ילדים דינאמיות עם התמחות בעבודה עם ילדים במשבר והדרכת סטודנטים ומתלמדים.

חברת צוות "אכוונה - אבחנה והכוונה לילד במשפחתו וסביבתו", בעלת קליניקה פרטית.

 רונית שי

אריאלה ברזל – חברת הועד המנהל

 

פסיכודרמטיסטית, פסיכותרפיסטית ביצירה והבעה (מדריכה), מטפלת קבוצתית ומנחה קבוצות.

מקימה, מנהלת ומרצה במכון להנחיית קבוצות בשלוב אומנויות בחסות היחידה ללימודי המשך, ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש לואיס וגבי וייספלד, אוניברסיטת "בר אילן".

מנחה קבוצות טיפוליות ומדריכה מטפלים קבוצתיים.

מנחה קבוצות לאנשי מקצוע, המעוניינים להרחיב את רפרטואר ההתערבויות וללמוד תוך כדי התנסות שילוב כלים אמנותיים עם ראייה קבוצתית אנאליטית.

בעלת קליניקה פרטית למבוגרים ונוער

 

 

רחל יעקובוביץ - חברת הועד המנהל

עובדת סוציאלית שיקומית, פסיכותרפיטסטית קבוצתית, עורכת לשונית מוסמכת ומתרגמת

 

 

 

דודי נתן - חבר הועד המנהל

איש חינוך ופעיל חברתי. ממייסדי עמותת "קולות בנגב " ומנהל העמותה בעשורה הראשון. בוגר קורס הכשרת המנחים של "קולות בנגב". מנחה בהכשרת המנחים בביה"ס להכשרה של קולות בנגב, מתמחה בחיבור שאלות החברה והפוליטיקה להנחיה.

בנוסף, פעיל בארגונים שונים העוסקים בתחום הצדק ושינוי חברתי כגון "כוח לעובדים", בעל תואר מוסמך בהיסטוריה של עם ישראל ומרצה בתחום זה במכללת ספיר.

 
   

טל אלון - חברת הועד המנהל

פסיכולוגית חברתית (M.A. אונ׳ ת״א), יועצת ארגונית, מנחת קבוצות ומאמנת אישית. מנחה תכניות ניהול, פיתוחי צוותים, תהליכי שינוי, תהליכי הטמעה (חזון, תרבות, חדשנות), ויצירת שיתופי פעולה וסינרגיות ארוכוי טווח, בארגונים. שותפה בניהול והנחייה של כנסים שונים להנחיית קבוצות בארץ ובחו״ל. 
עבדה עשור שנים כעצמאית בארגונים שונים וכיועצת ארגונית, מנחה וסופרוויזורית בבי״ס למנהיגות של צה״ל, ועשור נוסף מנהלת פיתוח ארגוני בארגוני הי-טק (ברק, אמדוקס, סאיטקס). משך 8 שנים שימשה יו״ר של עמותת ״בסוד שיח״ לקידום דיאלוג בחברה הישראלית.
 

 
   

אילנה רזניק - חברת הועד המנהל

מטפלת בפסיכודרמה, מתמחה בפסיכותרפיה באנליזה על פי הגישה היונגיאנית.מתמחה בעבודה עם ילדים בסיכון, עובדת עם הורים ילדים ומתבגרים, בעלת קליניקה פרטית.