סופשבוע קבוצות 2022

להלן הקישורים לכל מה שרצית לדעת על הכנס:

דף הבית   לוח זמנים   הקבוצות הקטנות   הקבוצות הגדולות   מפגשים חברתיים   הרשמה   הדרך והמקום  

היֹה היה... פעם

"כאן יא מכאן" הינו ביטוי נפוץ בערבית, המקביל בעברית ל"היֹה היה פעם". זוהי פתיחה מקובלת שנהוג לפתוח איתה סיפורי ילדים או סיפורי אגדות המכילים פנטזיות, משאלות, פחדים ורמזים מטרימים על המתרחש.
אנחנו מזמינים אתכן.ם לכנס "כאן יא מכאן – היֹה היה" הכנס השנתי ה- 19 של העמותה להנחיה ולטיפול קבוצתי. זו הזמנה לחזור לאירועים משמעותיים בחיים, לספר ולבחון את השפעתם של מקומות, חוויות ודמויות.
מפגש עם כל מיני תקופות, כאלו שמתגעגעים אליהם וכאלו שעדיין יש חשש מהמגע איתן. האם הדברים שאנו זוכרים אכן התרחשו כפי שאנו זוכרים אותם?
איך נבנה הסיפור של כל אחד ואחת מאתנו? האם הסיפור שלנו שלם, או שנותרו חלקים חסרים ופרקים שניתן עוד להשלים? מה גלוי ומה עודנו מסתתר וממתין לחשיפה?
בואו למסע של חיפוש, גילוי והרכבה של חלקי הפאזל החסרים. זוהי הזדמנות, בעזרת התהליכים הקבוצתיים המגוונים שמציע הכנס, ליצור מהדורות חדשות של סיפורים ישנים ופרקים נוספים ב"כאן ועכשיו", ולסמן שבילים ללכת בהם בעתיד.
כנס זה מיועד למנחי ומנחות קבוצות, מטפלים קבוצתיים ואנשי מקצוע מתחומי החינוך, העבודה הסוציאלית, הטיפול, בריאות הנפש והגוף ותחומי הניהול והייעוץ אשר נושא הקבוצות קרוב לליבם.
במהלך שלושה ימים תתקיים בכנס התנסות חווייתית במרחבים קבוצתיים דינמיים מגוונים אשר מאפשרת גם למידה וגם פסק זמן להתבוננות בתחומי החיים האישיים, החברתיים והמקצועיים.

אנו פונים ומציעים לכם להקדים את הרשמתכם:
כדי ליהנות מהתעריפים המוזלים של ההרשמה המוקדמת, ומאפשרויות הבחירה של מגוון הקבוצות הקטנות (בתום ההרשמה המוקדמת, קבוצות שכבר שובצו במלואן לא תהינה זמינות למאחרים להצטרף).

 

 

 

ימים חמישי עד שבת, 10-12.11.2022
מלון עדן אין, זכרון יעקב

 

נשמח לראותכם,

ועדת היגוי:

     
סאיד תלי
מנהל הכנס
ד"ר אריאלה בארי- בן ישי
מדריכת מנחי.ות
הקבוצה הגדולה
והחלימה החברתית
אנקה דיטרוי
מדריכת מנחי.ות
הקבוצות הקטנות
ד"ר עדו פלג
       
 

אביחי אבידור
יו"ר העמותה

סהר רוחאנה

יעל סגל

רוני גילת
מנהלן 

 

 

לחצו כאן להצטרפות לרשימת התפוצה שלנו